Lady Gaga ovládla předávání cen VMA

V neděli v noci se v Los Angeles předávaly Video Music Awards MTV. Lady Gaga celý galavečer zahajovala a opět šokovala – na pódium se dostavila jako Jo Calderone, zpěvaččino mužské alter ego a v této podobě také zazpívala spíseň Yoü and I.

Jo Calderone však nebyl jediným překvapením, které si Lady Gaga připravila – na podiu se se zpěvačkou objevil i kytarista skupiny Queen Brian May. Součástí vystoupení byla i spousta tanečníků a oskarový monolog Lady Gaga z pohledu Calderona. To vše učinilo z jejího vystoupení naprostou bombu večera. Kromě toho si Lady Gaga odnesla i dvě sošky Moonmana za nejlepší ženský videoklip a nejlepší videoklip s poselstvím. Obě ceny získala za videoklip k písni Born This Way. Svou roli Calderona však za celý večer neopustila a v jeho podobě si došla i pro obě ceny. Calderone pak v zákulisí řekl: „Myslím si, že tato cena je pro ni zatím nejcennější. Po předávání mi okamžitě psala smsku, ve které řekla, že to pro ni znamená více, než cokoli jiného, neboť Born This Way je o fanoušcích a fanoušci jsou pro ni nejdůležitější. Víc než sex, dýchní a tak.“

Všechny navíc překvapilo i to, když Lady Gaga předávala cenu Britney Spears za hudební přínos. Producenti pořadu přišli s tímto nápadem jako symbolikou, kdy jedna generace popové princezny předává cenu druhé – starší generaci.  Ovšem pokud je na podiu Lady Gaga, nic není tak snadné a neběží to přesně podle plánu. Lady Gaga zůstala ve svém mužském převleku. Jako Jo Calderone uvedla, že si věšel plakáty Britney na zeď pokoje a když ležel v posteli, osahával se. To vyvolalo u Britney nepříjemný úsměv. Když si pak Britney pro cenu přišla, málem se obě políbily. Tím Gaga neskončila, během děkovné řeči zůstala stát velmi blízko Britney,  což muselo být pro zpěvačku velmi nepříjemné a Lady Gaga si tak cíleně ukradla světla všech reflektorů. Konec konců, Lady Gaga je fenomén a díky své drzosti a originalitě všechny poráží.

 

 

Zdroj: MTV

Rubriky