Gaga si z Nového Zélandu přivezla monokl

V průběhu koncertu v novozélandském Aucklandu se zpěvačka omluvila divákům s tím, že se cítí trošku nejistě poté, co ji jeden z doprovodných tanečníků udeřil hůlkou do hlavy.

„Chci se omluvit,“ uvedla Lady Gaga. „Uhodila jsem se do hlavy a můžu mít otřes mozku, ale nebojte, tuhle šou dokončím.“ A nutno uznat, že co slíbila, to také splnila.

O několik dní později, kdy jí byl skutečně zjištěn lehký otřes mozku Lady Gaga na svém Twitteru zveřejnila fotografii svého monoklu. A udala k tomu následující text: „Vstala jsem po několika hodinách spánku. Stále zvažuji, zda jít ven. S tímhle monoklem by byl můj styl asi dost pochybný.“

Zpěvačka zároveň poděkovala všem fanouškům za řadu vzkazů a dodala, že se cítí každý den lépe. Trošku ji však mrzí to, jak si z její písně Born This Way dělá legraci Madonna.

Publiku na koncertě řekla toto: „Některým lidem dělá dobře ostatní ponižovat a dělat si z nich i z jejich práce srandu. To se mi nelíbí. Mám pocit, že asi nejsem dobrý člověk. Nehodlám na to nijak reagovat, protože pro mě je důležité psát hudbu. Protože o to jediné se starám, o hudbu.“

Kdo by nevěděl, o co jde, může se kouknout níže.

Zdroj: Lady Gaga

Foto: Lady Gaga

Rubriky