Menu stránek
Menu kategorií
Lady Gaga proniká i do počítačových her

Lady Gaga proniká i do počítačových her

Lady Gaga hodlá zveřejnit písně ze svého alba Born This Way ve hře FarmVille na Facebooku. 17. května tak společnost Zynga vytvoří GagaVille, uvnitř hry FarmVille a bude se zde pracovat s tématy, která jsou obsažena na zpěvaččině albu, jako jsou krystaly, motorky a jednorožci.

Od 17. do 19. května budou moci hráči plnit jednotlivé úkoly a odemknout si přístup ke třem novým písním a 20. května si je budou moci poslechnout. Pokud si však fanoušci budou chtít poslechnout album celé, musí si koupit Zynga kartu, která stojí 25 dolarů a je k dostání pouze na internetovém obchodě Best Buy. Pokud si však někdo myslí, že si koupí kartu a hned si nové CD poslechne, velmi se mýlí, kód ke stažení alba bude aktivní až od 23. května, kdy album oficiálně vychází.

Lady Gaga a Zynga se však dohodli na dvou projektech, tím druhým je hra Words with Friends – populární hra se slovy, která je určená pro iPhone, iPad a Android. Součástí této hry bude každodenní soutěž Words with Gaga. Každý den bude určeno slovo, kterého musí soutěžící dosáhnout a jako výhru získá lístky na koncert nebo podepsaná alba Born This Way.

Zdroj: Geek